Op 11 september jl. organiseerde Antea de Tennisclinic, een event voor M & A-adviseurs. Bij tennisclub Leimonias in Den Haag gaven 50 Corporate Finance-adviseurs acte de presence. Het was perfect tennisweer en, heel belangrijk, droog!
Leimonias, een club van 130 jaar oud, beschikt over een prachtige locatie in Den Haag, een groene oase in een wereldstad als Den Haag. Gestart werd met een clinic waarbij de volley, smash en service werden geoefend. Daarna werden drie dubbels gespeeld.
De prijswinnaars dit jaar waren bij de heren: 1. Peter Rikhof (Brookz) 2. Jan Willem van den Hof (Value Creation) en 3. Sem Verbeek (Improved Corporate Finance). Bij de dames ging de hoofdprijs naar Mirjam Terhorst (FundIQ).
Robert De Boeck van Antea stond in zijn praatje bij de prijsuitreiking stil bij het overlijden van secretaresse Annemiek Esselink op 12 juni jl, de dag dat deze Tennisclinic oorspronkelijk was gepland. Aansluitend vond een borrel en buffet plaats. Antea kan weer terugkijken op een geslaagd sportevenement voor deze groep intermediairs, die belangrijk is voor haar deal-flow. Volgend jaar staat 11 juni 2019 (zoals altijd op de 2e dinsdag in juni) alweer in de agenda’s voor de volgende Antea-Tennisclinic.