Tennisclinic druk bezocht

Op 13 juni jl. organiseerde Antea de Tennisclinic, een event voor M & A-adviseurs. Bij tennisclub Leimonias in Den Haag gaven 50 Corporate Finance-adviseurs op een zonovergoten tennispark acte de presence.

Leimonias, een club van 129 jaar oud, beschikt over een prachtige locatie in Den Haag, een groene oase in een wereldstad als Den Haag. Gestart werd met een clinic waarbij de volley, smash en service werden geoefend. Daarna werden drie dubbels gespeeld.

De prijswinnaars dit jaar waren bij de heren: 1. Arjan Boonekamp (Yes) 2. Jan-Pieter Borst (IMAP DB&S) en 3. Werner Leermakers (London & van Holland). Bij de dames ging de hoofdprijs naar Caroline Jansen (BDO).

Na de prijsuitreiking en een kort praatje van Robert De Boeck waarbij hij stilstond bij de ontwikkeling van Antea vond aansluitend een borrel en buffet plaats. Antea kan weer terugkijken op een geslaagd sportevenement voor deze groep intermediairs, die belangrijk is voor haar deal-flow.

Volgend jaar staat 12 juni 2018 (de 2e dinsdag in juni) alweer in de agenda’s voor de volgende Antea-Tennisclinic.

Tennisclinic Antea

Antea Participaties in het kort

Antea Participaties verstrekt risicodragend vermogen aan ondernemingen in het midden- en kleinbedrijf. De aandacht is gericht op jongere bedrijven met een groeipotentieel en een ‘track record’ van enkele jaren. Daarnaast gaat de interesse uit naar volwassen ondernemingen in de expansiefase of bedrijven die te maken krijgen met een management buy-in / buy-out als oplossing voor een opvolgingsprobleem van de DGA.