Tennisclinic bij Leimonias

Op 11 juni jl. organiseerde traditiegetrouw weer Antea de Tennisclinic, een event voor M & A-adviseurs. Bij tennisclub Leimonias in Den Haag gaven 40 Corporate Finance-adviseurs op een zonovergoten tennispark acte de presence.

Leimonias, een club van 131 jaar oud, beschikt over een prachtige locatie in Den Haag, een groene oase in een wereldstad als Den Haag. Gestart werd met een Clinic waarbij de volley, smash en service werden geoefend. Daarna werden drie dubbels gespeeld. De prijswinnaars dit jaar waren bij de heren: 1. André Bennink (ING) 2. Patrick Boertien (EY) en 3. Marlon Brand (Improved Corporate Finance). Bij de dames ging de hoofdprijs naar Lieke Duijndam (Kasius & Partners) en werd Mirjam Terhorst (Fundiq) 2e. Na de prijsuitreiking en een kort praatje van Robert De Boeck, waarbij hij stilstond bij de ontwikkeling van Antea, vond een borrel en buffet plaats. Antea kan weer terugkijken op een geslaagd sportevenement voor deze groep intermediairs, die belangrijk is voor haar deal-flow. Volgend jaar staat 9 juni 2020 (de 2e dinsdag in juni) alweer in de agenda’s voor de volgende Antea Tennisclinic.

Op de foto de winnaars v.l.n.r.: Patrick Boertien (EY), André Bennink (ING), Lieke Duijndam (Kasius & Partners), Marlon Brand (Improved Corporate Finance), Mirjam Terhorst (Fundiq).

Tennisclinic bij Leimonias

Antea Participaties in het kort

Antea Participaties verstrekt risicodragend vermogen aan ondernemingen in het midden- en kleinbedrijf. De aandacht is gericht op jongere bedrijven met een groeipotentieel en een ‘track record’ van enkele jaren. Daarnaast gaat de interesse uit naar volwassen ondernemingen in de expansiefase of bedrijven die te maken krijgen met een management buy-in / buy-out als oplossing voor een opvolgingsprobleem van de DGA.