Nieuwjaarsreceptie op Scheveningen

Op 13 januari jl. vond onder grote belangstelling de jaarlijkse Antea Nieuwjaarreceptie plaats. Zo’n 140 relaties waren gekomen naar strandpaviljoen De Waterreus op Scheveningen. Onder de genodigden waren participanten, directies en commissarissen van deelnemingen, bankiers en fusie- en overname-adviseurs.

De bijeenkomst werd geopend met de traditionele Nieuwjaarstoespraak van Robert De Boeck, die op humoristische wijze terugblikte op de gebeurtenissen in de wereld in 2019. Hij stond stil bij de voorspellingen van vorig jaar, voor zover die waren uitgekomen. Dit waren onder meer het vertrek van Marianne Thieme uit de Kamer, het einde van Pauline Krikke, de sluiting van Hudsons Bay, de promotie van Sparta en een forse stijging van de AEX. Ook werd stilgestaan bij fenomenen en figuren die het nieuws van 2019 bepaalden als Jules Deelder, Femke Halsema, Mark Rutte en het Koningshuis.

Daarna ging De Boeck in op zijn voorspellingen voor 2020. Een eindstand van de AEX van 672, het vertrek van Sparta-trainer Henk Fraser naar Feyenoord, Sigrid Kaag als nieuwe leider van D66, een stijgende inflatie en rente en problemen en Oranje als Europees kampioen Voetbal. Na de Nieuwjaarstoespraak van De Boeck was het podium voor Hans Biesheuvel, voorzitter van ondernemersorganisatie ONL Voor Ondernemers. Biesheuvel prees alle (Antea-) ondernemers voor hun lef en hun bijdrage aan de groei van de Nederlandse economie. Ondernemers zijn op zichzelf aangewezen. Op de politiek kun je als ondernemer niet rekenen. In het Kabinet zit vrijwel niemand met ervaring of affiniteit met het bedrijfsleven, aldus de voorzitter van ONL. Hij reikte de Antea Award uit, de prijs voor de beste ondernemer van het jaar. Deze fel begeerde Award werd dit jaar gewonnen door Max Lutje Wooldrik van vliegtuigonderdelenleverancier APOC Aviation uit Berkel en Rodenrijs. De afsluitende Nieuwjaarsduik was geheel op vrijwillige basis.

Antea Nieuwjaarsreceptie

Antea Participaties in het kort

Antea Participaties verstrekt risicodragend vermogen aan ondernemingen in het midden- en kleinbedrijf. De aandacht is gericht op jongere bedrijven met een groeipotentieel en een ‘track record’ van enkele jaren. Daarnaast gaat de interesse uit naar volwassen ondernemingen in de expansiefase of bedrijven die te maken krijgen met een management buy-in / buy-out als oplossing voor een opvolgingsprobleem van de DGA.