Nieuwe Business Analist

Op 25 februari jl. is Ruben van Aalst gestart als Business Analist bij Antea. Ruben heeft gewerkt bij CBRE en bij investeringsmaatschappij DIF na stages bij onder meer Boer & Croon Corporate Finance en Tesla.

Hij heeft International Management en Advanced Technology gestudeerd aan de Technische Universiteit Twente waar hij ook een Master Financial Engineering & Management heeft gedaan. Ruben zal zich als Business Analist bij Antea bezig houden met het beoordelen van investeringsproposities en het maken van waarderingen.

Ruben van Aalst

Antea Participaties in het kort

Antea Participaties verstrekt risicodragend vermogen aan ondernemingen in het midden- en kleinbedrijf. De aandacht is gericht op jongere bedrijven met een groeipotentieel en een ‘track record’ van enkele jaren. Daarnaast gaat de interesse uit naar volwassen ondernemingen in de expansiefase of bedrijven die te maken krijgen met een management buy-in / buy-out als oplossing voor een opvolgingsprobleem van de DGA.