Bezoek aan Sparta

Antea verlengde deze zomer haar sponsorcontract met de Rotterdamse voetbalclub Sparta. Als sponsor mag Antea een paar keer per jaar een aantal relaties uitnodigen om een wedstrijd op het Kasteel bij te wonen. Dit keer was gekozen voor de openingswedstrijd van het nieuwe seizoen Sparta – Heracles op zondag 11 augustus. Achttien fusie- en overname-adviseurs, directeuren en commissarissen van Antea-deelnemingen waren erbij. In een zonovergoten Spangen kreeg het publiek een spannende wedstrijd geserveerd die helaas eindigde in 0-0. Na afloop werd door Sparta-speler rechtsback Boyd Reith een gesigneerd shirt uitgereikt aan de winnaar van de poule die de uitslag goed had voorspeld. Daarna werd nagepraat bij een hapje en een drankje in de Business Club Lounge van Sparta.

De eerstvolgende gelegenheid om als Antea-relatie samen met Antea een wedstrijd van Sparta bij te wonen is op zaterdag 7 december a.s. om 18:45 uur als de wedstijd Sparta – NAC op het Kasteel wordt gespeeld. Als u deze wedstrijd wilt bijwonen dan kunt u een mail sturen naar info@antea.nl. Wees er snel bij, want vol is vol. Er is slechts een beperkt aantal kaarten beschikbaar (maximaal 1 per relatie).

Antea Participaties in het kort

Antea Participaties verstrekt risicodragend vermogen aan ondernemingen in het midden- en kleinbedrijf. De aandacht is gericht op jongere bedrijven met een groeipotentieel en een ‘track record’ van enkele jaren. Daarnaast gaat de interesse uit naar volwassen ondernemingen in de expansiefase of bedrijven die te maken krijgen met een management buy-in / buy-out als oplossing voor een opvolgingsprobleem van de DGA.